1. Ściągnij aplikację Roovee na telefon
Aplikacja Roovee działa na platformach Android i iOS, można ją bezpłatnie pobrać ze sklepów Google Play, App Store i App Gallery. Umożliwia rejestrację, założenie konta, wniesienie opłaty startowej, doładowanie konta, zakup abonamentu, zgłoszenie usterki, wypożyczenie roweru i rezerwację roweru.

BikeS Aplikacja Mobilna

2. Zarejestruj się
Załóż konto. Wypełnij formularz rejestracyjny, zaakceptuj regulamin. Podczas rejestracji otrzymasz wiadomość SMS z unikalnym kodem PIN w celu weryfikacji Twojego numeru telefonu.

BikeS Regulamin

3. Wnieś opłatę startową
Zasil konto opłatą startową 20 zł. To warunek korzystania z BikeS dla nowo zarejestrowanych użytkowników. Ze środków na Twoim koncie operator będzie pobierał ewentualne opłaty za korzystanie z BikeS. Minimalna kwota na koncie umożliwiająca wypożyczenie roweru to 10 zł.
BikeS Cennik

4. Wypożycz rower
Podejdź do wybranego roweru i za pomocą aplikacji zeskanuj kod QR z blokady nad tylnym kołem. Na mapie aplikacji możesz zlokalizować najbliższe rowery i zarezerwować jeden z nich. Czas rezerwacji wynosi 10 minut i nie jest wliczany w czas wypożyczenia.

5. Zwróć rower
Odstaw rower do strefy postoju albo w inne miejsce w taki sposób, aby nie utrudniać ruchu i zabezpiecz go poprzez ręczne zapięcie blokady lock na tylnym kole. Prawidłowe zamknięcie roweru kończy wypożyczenie i naliczanie opłat.