Można już się rejestrować!

BikeS IV generacji startuje 1 marca 2022 roku. Zapraszamy do rejestracji!

Rejestracja jest możliwa wyłącznie poprzez aplikację mobilną Roovee. Można ją bezpłatnie pobrać z naszej strony oraz z Google Play, App Store i App Gallery. Jest dostępna w czterech językach: polskim, niemieckim, angielskim i ukraińskim.

Aplikacja umożliwia m.in.: wniesienie opłaty startowej (20 zł), doładowanie konta, zakup abonamentu, lokalizację stref postoju i dostępnych rowerów, rezerwację roweru, a przede wszystkim wypożyczenie roweru poprzez zeskanowanie kodu QR z elektronicznej blokady.

Na przyszłych użytkowników czeka na 800 rowerów wyposażonych w GPS i autonomiczne zamki. System będzie czynny cały rok, a nie od marca do listopada jak poprzednio. Dawne stacje dokujące zastąpią zwykłe stojaki rowerowe z tablicami „Strefa Postoju”. Ich liczba zwiększy się z 87 do 99.

System działa na nowych zasadach. Dlatego także ci, którzy byli wcześniej zarejestrowani w wypożyczalni, i chcą znów z niej korzystać, muszą zarejestrować się ponownie.

Osoby, które nie zlikwidowały dotychczasowych kont, a chcą to zrobić, prosimy o przesłanie wniosku o usunięcie konta i zwrot środków na adres e-mail. We wniosku prosimy umieścić dane:

  • identyfikator klienta (numer telefonu)
  • imię i nazwisko
  • adres zamieszkania
  • numer konta bankowego.

Nowy rower BikeS