BikeS w kwietniu

Za nami drugi miesiąc nowego BikeS. Co do przejazdów, przełomu nie ma. Marzec 26 tys, kwiecień 24,4 tys. Liczby podobne, tak ja podobna w obu miesiącach pogoda. Powoli rośnie grono użytkowników. Na koniec marca 5,2 tys., teraz już 8 tys. Przejazdów w maju na pewno będzie więcej. O ile? Przekonamy się za kilka tygodni.
W kwietniu nastąpiła zmiana na pozycji lidera a w TOP 10 stref postoju. Wyzwolenia (Galaxy) wyprzedziło Pl. Żołnierza Polskiego (Kaskada).
Przy okazji publikujemy dwie tabelki, które przedstawiają strefy postoju o największej dysproporcji między wypożyczeniami a zwrotami (dane z kwietnia). Rekordzistką jest Duńska, gdzie zwroty to zaledwie 38 proc wypożyczeń. Tabelka z Wyszyńskiego pokazuje z kolei strefy z największa przewagą zwrotów nad wypożyczeniami.
Dysproporcje wynikają głównie z „górek”. Przyjemnie zjeżdża się do miasta z Duńskiej, znacznie mniej chętnych jest na podjazd. Odwrotnie na Wyszyńskiego. Dobrze się zjeżdża się w kierunku Mostu Długiego, z powrotem podjechać – ciężko 🙂

Top Kwiecień
Top Kwiecień 2022r.
Wypożyczenia/zwroty Kwiecień 2022r.
Wypożyczenia/zwroty Kwiecień 2022r.
Zwroty/wypożyczenia Kwiecień 2022r.
Zwroty/wypożyczenia Kwiecień 2022r.