Przyznanie taryfy rodzinnej

SZANOWNI UŻYTKOWNICY BIKE_S INFORMUJEMY, ŻE PRZYSTĄPILIŚMY
DO PROGRAMU SZCZECIN PRZYJAZNY RODZINIE!

Wprowadzamy ofertę indywidualną dla posiadaczy SZCZECIŃSKIEJ KARTY RODZINNEJ, zwanej dalej SKR.

Oferta obejmuje: logowanie do Systemu Bike_S za pomocą SKR oraz wypożyczenie jednorazowo 4 rowerów! Logowanie do Systemu Bike_S będzie możliwe po uprzednim złożeniu Wniosku o aktywowanie Szczecińskiej Karty Rodzinnej w Systemie Bike_S w punkcie kasowym Wydziału Parkowania i Roweru Miejskiego przy ul. Wojska Polskiego 105 w Szczecinie. Osobą uprawnioną do złożenia wniosku jest rodzic lub opiekun prawny dziecka. Warunkiem aktywowania oferty osobom niepełnoletnim jest złożenie wraz z wnioskiem Załącznika: Oświadczenie o przystąpieniu za zgodą rodzica lub innego przedstawiciela rodzinnego do Systemu Bike_S.

Procedura potwierdzenia ważności SKR trwa 7 dni kalendarzowych od dnia złożenia wniosku wraz z Załącznikami. W dniu złożenia wniosku należy aktywować SKR w Systemie Bike_S w punkcie kasowym Wydziału Parkowania i Roweru Miejskiego przy ul. Wojska Polskiego 105 w Szczecinie. W ciagu 7 dni od dnia złożenia wniosku zostanie aktywowana taryfa rodzinna w Systemie Bike_S.

Do pobrania wzory:
Bike_S SRMWniosek o aktywowanie Szczecińskiej Karty Rodzinnej w Systemie Bike_S
Bike_S SRMOświadczenie o przystąpieniu za zgodą rodzica lub innego przedstawiciela rodzinnego

W związku z tym, że SKR jest wydawana na czas określony to czas aktywacji oferty specjalnej w Systemie Bike_S jest tożsamy z okresem ważności karty. Warunkiem przedłużenia oferty specjalnej dla posiadaczy SKR jest ponowne złożenie Wniosku o aktywowanie Szczecińskiej Karty Rodzinnej w Systemie Bike_S w punkcie kasowym Wydziału Parkowania i Roweru Miejskiego przy ul. Wojska Polskiego 105 w Szczecinie celem potwierdzenia uprawnień.

UWAGA! Oferta obowiązuje od 18 kwietnia. Zainteresowanych posiadaczy SKR zapraszamy do punktu kasowego Wydziału Parkowania i Roweru Miejskiego przy ul. Wojska Polskiego 105 w Szczecinie w celu złożenia niezbędnych dokumentów.

Pogoda Szczecin

dziś, niedziela, 24 października 2021

9º

Ciśnienie 982.05 hPa,
Wiatr 3.22 km/h

11º

11º

14º

Pełna mapa stacji