Mapa stacji

Sprawdź aktualną mapę stacji. Kliknij na wybraną stację aby dowiedzieć się
ile rowerów i miejsc postojowych jest dostępnych.

Podane cyfry oznaczają minimalną liczbę dostępnych na danej stacji rowerów.

Stacje Bike_S

Lokalizacja Dostępne rowery Ilość stojaków Wolne stojaki
Narutowicza - Potulicka 5 10 10
Rondo Giedroycia 5 16 0
Jasne Błonia - Piotra Skargi 2 16 15
Floating Arena 5 16 11
Urząd Miasta Szczecin 2 16 14
Sejmik - al. Boh. Warszawy 5 16 4
Wielkopolska - Monte Cassino 5 16 10
Jagiellońska - al. Boh. Warszawy 5 10 2
Plac Szarych Szeregów 5 16 1
Plac Grunwaldzki 5 16 11
Plac Rodła - al. Wyzwolenia 0 16 16
Plac Rodła - PZU 0 16 16
Pomnik Mickiewicza - Szczerbcowa 5 16 9
Muzeum Narodowe - Wały Chrobrego 3 16 13
Niemierzyńska - Technopark 2 16 14
Zamek Książąt Pomorskich 1 16 15
Plac Żołnierza Polskiego 1 16 15
Deptak Bogusława 2 16 13
Plac Zgody 3 16 13
Plac Kościuszki 3 16 14
Krzywoustego - CH Kupiec 5 16 10
Brama Portowa 1 16 15
Plac Orła Białego 1 16 15
Wyszyńskiego 5 16 0
Książnica Pomorska 5 16 6
Wyzwolenia 1 10 9
Dworzec Główny PKP - Kolumba 5 16 2
Dworzec Główny PKP - 3 Maja 5 16 4
Plac Dziecka - Narutowicza 4 16 12
Al. Piastów - Sowińskiego 5 16 7
ZUT - Pułaskiego 5 16 7
Rondo Siwka 5 16 7
Ku Słońcu - Biblioteka Główna ZUT 1 16 15
Rondo Uniwersyteckie - Kampus US 5 12 2
Jezioro Słoneczne 5 16 7
Medicus 0 10 10
Turzyn 5 10 2
Chopina - Krasińskiego 2 12 10
Niemierzyńska - Krasińskiego 5 12 4
Wyspiańskiego 1 12 11
Słowackiego - ZUT 5 12 6
Wojska Polskiego - Lodogryf 5 12 7
Mickiewicza US 4 12 8
Krasińskiego - Wszystkich Świętych 5 12 3
Chopina - Wszystkich Świętych 5 16 10
Arkońska Szpital 4 10 6
Santocka - Witkiewicza 0 12 12
Kwiatowa 5 12 4
Brama Główna CC 5 12 2
Mieszka I - Milczańska 0 12 12
Stara Cegielnia 5 12 4
Przyjaciół Żołnierza – CH Wilcza 4 12 8
Centrum Edukacji Ogrodniczej 3 12 10
Rondo Zdroje 5 12 0
Batalionów Chłopskich - Gryfińska SST 3 14 11
PKP Szczecin Zdroje 2 10 8
Pętla SST Turkusowa Lewa 5 16 11
Pętla SST Turkusowa Prawa 5 16 11
Szpital Zdroje 4 10 8
Jasna Osiedle 5 16 11
Jasna - Targowisko 4 10 6
Trzeci US - Heliosy 3 12 9
Filia UM Prawobrzeże 5 10 3
Rydla - Szkoły 5 10 4
Pętla Słoneczne - Łubinowa 5 16 7
Łubinowa - Dąbrowskiej 5 10 7
CH Słoneczne 0 10 10
Iwaszkiewicza - Andrzejewskiego 5 10 3
Struga - Eko Dom 5 10 2
Struga - Leroy Merlin 1 10 10
Stacyjna - PKP 3 10 7
Goleniowska - LO III 5 12 3
Gierczak - Krzywoń 2 12 12
Wrzesińska - Goleniowska 5 10 1
Pomorska - Potok 5 10 8
Zwierzyniecka - pętla 5 12 5
Dąbska - Gwarna 3 12 9
Chłopska - Kolorowych Domów 5 10 4
Chłopska – Nad Rudzianką 5 12 6
Pętla Bukowe 3 16 11
Kolorowych Domów - Beżowa 1 10 8
Staw Brodowski 5 12 4
Powstańców Wielkopolskich B. PUM 5 12 0
Sczanieckiej 5 12 1
Duńska 3 12 9
Nabrzeże Starówka 5 12 7